cOVIIdówka PANDEMONICON EDITION – tylko 150 butelek!!!

W trakcie procesu twórczego nad wiekopomnym dziełem zatytułowanym Pandemonicon – jeden z zapomnianych juz dawno artystów – Słowacki…(nieee), Mickiewicz… (nie e) , czy też jakoś tak podobnie zwany (hm… tak…), tak to zakurzony czasem z chrztu – Pijarowski – zwany – machał, tak długo aż się zmachał … batutą,
a i pędzlem machał –
– poszukiwał inspiracji coby w dobie światowej pandemonicznej demokracji stworzyć coś na miarę koła, kwadratu… tudzież kwadratury koła stworzyć, aby stwórcą się obwołać… i pod niebiosy lotować…
Biedził się niestrudzenie, szarpał na sobie nawet odzienie, oczy zmęczone do szklanki chował i tu… tajemnicy jest rozwiązanie… i tu jest podszept, i tu jest wskazanie…
W szklance owej cOVIIdówka była nalana… Wiemy! Wiemy to na pewno… nie rzuca ona nagle, nagle na kolana, ale być ostrożnym trza, bo jak złapie to nawet za koniuszki włosa trzy-ma i Ty szanowny Kolego, Koleżanko pion zawsze… 3-maj.
Tego Ci życzymy my – destylatorzy i my… tych strof autorzy.
Czym jest PANDEMONICON EDITION?

Dwudziestego czwartego sierpnia dwa tysiące dwudziestego roku – po podpisaniu “Aktu o Nieagresji” pomiędzy twórcą Pandemoniconu – jednym z najbardziej szanowanych twórców awangardowych – p. J. Pijarowskim a właścicielem firmy Drake, twórcy – cOVIIdówki – p. K. Kaczorem powstały dwa szlachetne napoje spirytusowe oraz wyszukane w swym smaku wino.

Celem w/w dokumentu jak i całej akcji artystycznej było: “odtworzenie spokoju i porządku na wszystkich terytoriach geograficznych, jak i zakresach dźwiękowych aby zapewnić pokojowy byt gatunkom zamieszkującym planetę o nazwie Ziemia w zgodzie z ich charakterem, smakiem, gustem organoleptycznym jak i muzycznym”.

Powstały:

Dwa limitowane napoje alkoholowe:

  1. cOVIIdówka – Pandemonicon Edition
  2. Czarna Porzeczka Pandemonicon Edition

Okładki powyższych limitowanych edycji zostały utworzone przez J. Pijarowskiego wraz ze wspaniałym artystą grafikiem związanym od ponad dwudziestu lat z Piwnicą pod Baranami – p. Sebastianem Kudasem z Krakowa.

oraz szlachetne wino o subtelnym smaku

Ribes Nigrum

Niestety produkty z serii Pandemonicon Edition rozeszły się błyskawicznie, ale już wkrótce zaskoczymy was nowymi seriami specjalnymi!