Dlaczego degustacja OVII Spirits to dobry prezent dla Twojego klienta

Dlaczego degustacja OVII Spirits to dobry prezent dla Twojego klienta

Degustacja staje się nową rozrywką i zarazem ciekawym prezentem okolicznościowym. Jeszcze do niedawna była uważana za rozrywkę snobów, choć z mojego doświadczenia wynika, że coraz więcej ludzi chce być świadomymi konsumentami zarówno alkoholi, jak i kawy. I tak zrodził się pomysł degustacji OVII Spirits oraz Drake Roastery.

Co to jest OVII?

OVII to alkohol z owoców i oznacza wodę życia. Jeśli się zapytacie mnie co to jest za rodzaj alkoholu i macie tutaj na myśli, np. wódkę, whisky lub likier, to mam dla Was szokującą wiadomość. OVII, to staropolski alkohol o dużej mocy, który nazywany jest okowitą.

Nasza Okowita jabłkowa, a mamy ich więcej w arsenale, powstaje z lokalnych jabłek ( z Sadu w Wojnowicach, których właścicielem jest Radosław Suchorski ) i pracowitych drożdży. Okowita jabłkowa jest efektem kilkunastodniowej maceracji i fermentacji całych owoców, a następie ich dwukrotnej destylacji. Czy wiesz, że na jedną butelkę składa się w przybliżeniu 8 kg owoców? A może wiesz jakiego kieliszka użyć do picia okowity? Dlatego zapraszam Ciebie do naszej degustacji – napisz do mnie krzysztof.kaczor@drake.com.pl, lub sprawdź tutaj szczegóły. 

Czym jest degustacja OVII Spirits?

W tym momencie mogę nawinąć Tobie makaron na uszy, że degustacja mojej okowity to orgazm smaków. Ale pewnie mi nie uwierzysz, dopóki nie spróbujesz. Zacznijmy od tego, że naszych klientów traktujemy jak przyjaciół, ale przyjaciół nie traktujemy jak klientów. Przyjaźń zaczyna się od poznania z jednej strony potrzeb Twoich klientów, a z drugiej ich wędrówki przez naszą destylarnię. Nasza destylarnia to dom naszej okowity, a z historii wiemy, że zbliżała ona ludzi i budowała nowe relacje będące w biznesie kluczem do skuteczności i zwiększenia zysku.

Zatroszczymy się o Twojego klienta dając mu poczucie wyjątkowości. Możesz liczyć, że do jego preferencji dostosujemy repertuar degustacyjny okowit. Nasza destylarnia leży w ustronnym miejscu, dlatego nie musisz obawiać się o dyskrecję. A jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat scenariusza degustacji wyślij do nas maila z zapytaniem. Z chęcią zaprojektuje wyjątkowe doświadczenie dla Twojego klienta. Napisz do mnie: krzysztof.kaczor@drake.com.pl

Dlaczego degustacja OVII Spirits to wyjątkowy prezent?

Jest wiele okazji, których świętowanie może sprawić duży problem dla Ciebie i Twoich współpracowników. Proponuję Tobie, że część z tych obowiązków przejmę na siebie ja.

Mogę zorganizować degustację, na której poruszać będę tematy: (1) nowej oferty Twojej firmy, (2) jej historii lub (3) innowacyjnych rozwiązań w oparciu o przygotowane przez Ciebie materiały.

Najwspanialsze jest to, że Twój klient i mój przyjaciel będą rozmawiać o biznesie w przyjaznej atmosferze, przy staropolskim trunku, dowiadując się jednocześnie o jej składnikach, historii i kulturze picia. Jesteś zainteresowany? Napisz do mnie krzysztof.kaczor@drake.com.pl Chętnie przygotuje dla Ciebie specjalną ofertę.

Degustacja OVII Spirits to również idealne rozwiązanie na wieczór integracyjny dla Twojego zespołu. Każdy sukces należy świętować, ponieważ wzmacnia nawyk wygrywania. Dlatego z chęcią zaprojektuje wyjątkową degustację w oparciu o specjalnie dobrane smaki okowity dla Twojego zespołu.

Masz pytania, chciałbyś dostać szczegółową ofertę?

Napisz do mnie: krzysztof.kaczor@drake.com.pl

Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdź ofertę zwiedzania Destylarni.

Serdecznie Ciebie pozdrawiam

Krzysztof Drake Kaczor

Dodaj komentarz