Przyjedź do nas i zobacz produkcję kawy, wina i destylatów owocowych na własne oczy! Oprowadzimy Cię po palarni i destylarni, pokażemy i opowiemy o procesie produkcji od przyjęcia kawy i owoców po napełnienie filiżanki, lub butelki, a także kieliszka i przyklejenie etykiety. Wszystko robimy własnoręcznie więc mamy pełną informację o każdym etapie powstawania naszych produktów – chętnie się tym z Tobą podzielimy. Jeśli będziesz miał szczęście to będziesz mógł spróbować naszego destylatu prosto z alembika, lub/oraz być świadkiem wypalania kawy. Na koniec czeka Cię degustacja naszych produktów w przepięknej salce degustacyjnej. Zapraszamy! Na pewno nie pożałujesz tej wizyty!

DESTYLARKA

 

Zobacz jak pracuje 250 litrowa, błyszcząca od miedzi destylarka. Ten najwyższej klasy sprzęt wykonała na nasze zamówienie słynna niemiecka firma Kothe. Ręcznie robiony alembik służy do produkcji wysokiej jakości alkoholi owocowych lub zbożowych, wódki, whisky lub innych rodzajów bioetanolu. Całości dogląda jeden z naszych Mistrzów Destylacji – jeżeli dopisze Ci szczęście to będziesz mógł zobaczyć go przy pracy.

 

PALARNIA KAWY

Chcesz dowiedzieć się do czego jeszcze wykorzystujemy wysoką temperaturę? Zapraszamy, jesteśmy jedyną palarnią, w której możecie zobaczyć na żywo jak wypalamy kawę. To nie wszystko wiemy, że kawę trzeba umieć nie tylko wypalić, ale i podać. Dlatego mamy całą masę sprzętów do tego służących. Zapraszamy więc na program jak to jest zrobione, na żywo i z degustacją. Takiej porcji wiedzy i kawy jeszcze nigdy nie spożywaliście.

SALKA DEGUSTACYJNA

 

W kameralnym, przytulnym pomieszczeniu spróbujesz naszych produktów, a prowadzona przez naszych specjalistów degustacja przybliży Ci świat destylatów owocowych. Pomocna obsługa wraz z komfortową atmosferą pozwolą Ci w pełni oddać się antycypacji naszych OWOCNYCH EFEKTÓW.

 

PROCES PRODUKCJI

Destylarka to serce naszej firmy, a destylacja to najważniejszy etap produkcji. Nasza destylarnia składa się jednak również z wielu innych maszyn i urządzeń, a procesów jest wiele więcej. Poznaj je wszystkie – od przybycia owoców po spakowanie pełnej butelki do kartonu. Nie mamy przed Tobą tajemnic, opowiemy o całym procesie produkcji i odpowiemy na (prawie) wszystkie pytania.